Bale Dersleri (MEB. Onaylı Diploma Proğramları)

Home » Bale Dersleri (MEB. Onaylı Diploma Proğramları)

Klasik Bale (4-12 yaş)

September 12, 2017

Okulumuzda MEB Klasik Bale Eğitimi Programı ; 2 yıl Hazırlık Sınıfları ve 8 yıl Akademik Bale Eğitimi olmak üzere toplam 10 yıldan oluşmaktadır.

10 yıllık eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Klasik Bale Eğitmenlik Diploması almaya hak kazanmaktadır.

MEB onaylı Bale Diploması ile öğrencilerimiz, özel bale kursu açma ve özel kurs ve okullarda bale eğitmenliği yapma yetkisine sahip olurlar.

Programımıza 4 yaşından itibaren öğrenci kabul edilmektedir

10 YILLIK BALE EĞİTİMİ EVRELERİ:
HAZIRLIK DEVRESİ:
Mini Bale(3 yaş)
Hazırlık 1. Sınıf(4-6 Yaş)
Hazırlık 2. Sınıf(4-6 Yaş)

AKADEMİK BALE EĞİTİMİ:
1. seviye
2. seviye
3. seviye

ORTA SEVİYE(SINAV)
4.seviye
5.seviye
6.seviye
İLERİ SEVİYE(SINAV)
7.seviye
8.seviye

MEZUNİYET SINAVI

Yuva Grubu (3 yaş)

September 12, 2017

Kurumumzda erken yaş tabir edilen 3 yaş bale dersleri verilmektedir.Uygulama  haftada 1 gün 60 dakika şeklindedir.Grupta sadece aynı yıl doğumlu öğrenciler bulunur, daha büyük öğrenciler bu programlara kabul edilmezler.

Erken yaşta dansı sevdirmeyi amaçlamaktadır. En önemli özelliği programa katılan öğrenciler daha küçük gruplar şeklinde, bu programlar için özel olarak yetiştirilmiş hem bale mezunu hem de çocuk eğitim programları almış öğretmenler tarafından dersleri verilmesidir.

Yetişkin Bale (13 yaş ve üzeri)

January 03, 2023

Bu öğe hakkında insanlara daha fazla bilgi verin. Onu ilginç kılan nedir? Bu öğeyi eklemek için Öğe Ekle & Yönet’e tıklayın.